31. května 2020

Kultura je sice v karanténě, ale zábavu vám přináší na dálku

Místo konání: Červený Kostelec, Česko
Je nám moc líto, když vidíme prázdné sedačky v Divadle J. K. Tyla a těšíme se, až opět uvidíme zaplněný sál... Abychom tu dobu lépe přečkali, tak se Městské kulturní středisko ve spolupráci s DS NA TAHU rozhodli Vám trochu kultury zprostředkovat alespoň prostřednictvím celého záznamu inscenace Šéf kontra vagabund. Pohodlně se usaďte a můžete začít sledovat prozatím poslední divadelní počin místních ochotníků... A další projekty pro vás chystáme...

Odkaz na záznam: https://www.youtube.com/watch?v=TAoig4Bqm00&feature=youtu.be

Před téměř 200 lety napsal Johan Nepomuk Nestroy veselou frašku Lumpácivagabundus, která měla ve své době veliký úspěch. A i v současné době ji pro svoji nespornou kvalitu hrají profesionální divadla v celé Evropě. My jsme si ji dovolili upravit do podoby, která může oslovit i současného diváka. Její děj jsme vsadili do televizního studia a udělali si legraci ze současných televizních soutěží, reality show a ostatních slaboduchých programů.

Námět: LABÍK, NESTROY, TESAŘ
REŽIE: PAVEL LABÍK
Hrají: Jan Brož, Vlastimil Klepáček, Tomáš Rosa, Viktor Polák, Pavel Staněk, Petr Hejzlar, Marcela Nejmanová, Milena Langrová, Karolína Kuldová, Naďa Eflerová, Renata Fantová, Richard Bergmann, Ivo Fanta, Daniel Wagner, Václav Koreček, Rostislav Hejcman, Jaromír Hůlek,Martina Mrkosová, Jiří Janda, Jiří Kábrt, Vojtěch Kábrt, Josef Hejna.
Choreografie: Lucie Labíková
Kostýmy: Eva Bergmannová a Hana Bergerová
Text sleduje: Martina Mrkosová
Návrh scény a realizace: Ladislav Jančík a technika Divadla J.K.Tyla
Reklamy:
Námět a režie: Pavel Labík
Kamera: Petr Hejzlar
Hrají: dalších 44 členů DS NA TAHU

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás