6. července 2020

Tábor u koní

Místo konání: Slavíkov
Jezdecká stáj Slavíkov si vás dovoluje pozvat na dva letní příměstské jezdecké tábory pořádané v termínech 6. - 10. července 2020 a 10. - 14. srpna 2020 (od 8.00 do 17.00 hod), věk dítěte 6 - 16 let, cena 3.500 Kč (pro děti, které u nás navš-těvují jezdecký kroužek nebo soukromé hodiny cena 3.200 Kč), cena včetně stravy (2x svačina, oběd a pitný režim).

Děti budou mít možnost seznámit se s koňmi a poníky, o které se v naší stáji staráme, naučí se jak koně správně vyčistit, pomohou se sedláním a užděním, probereme základní teoretické znalosti, dle schopnosti každého dítěte naučíme jízdu v kroku, klusu či cvalu.
Pokud nám počasí umožní, dopoledne trávíme výukou jízdy na koni na jízdárně na lonži nebo samostatně, odpoledne vyrážíme na vyjížďky s vodičem po okolí Slavíkova.
Jezdecké hodiny prokládáme doprovodným programem her a soutěží, či pracemi okolo koní ve stájích nebo ohradách.
Poslední táborový den si děti změří své získané dovednosti v soutěži v jízdě zručnosti. Každé dítě si odnese z tábora upomínkový předmět. K dispozici máme pro děti sedm poníků a čtyři velké koně.
V případě vašeho zájmu zašlete dotaz na email: koryna2@seznam.cz, obratem vám pošleme přihlášku, pro případné další dotazy volejte na tel. číslo 777 116 654.
Lucie Hlavatá

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás