22. ledna 2021 od 20:00

Tříkrálová sbírka v roce 2021

Místo konání: Červený Kostelec, Česko
S ohledem na současnou epidemiologickou situaci upřesnila Oblastní charita Červený Kostelec podmínky sbírky v roce 2021.

Vážení příznivci Tříkrálové sbírky,

současná epidemická situace nedovoluje, aby vaše domovy fyzicky navštívili skupinky koledníků. Připravili jsme pro vás ONLINE koledu na stránkách www.trikralovasbirka.cz, kde můžete přispět konkrétní oblastní, nebo farní charitě. Po zadání PSČ vašeho města, nebo obce, vám bude nabídnuta konkrétní volba místně příslušné organizace. Váš příspěvek může být zaslán prostřednictvím bankovního převodu, nebo platbou platební kartou.

Tříkrálovou ONLINE atmosféru doplňujeme o video se zpěvem koledy a o záznam rozjímání a požehnání otce Josefa Suchára z Neratova.

Z vybraných prostředků Tříkrálové sbírky 2021 plánujeme uskutečnit např. nákup průmyslové sušičky prádla pro Hospic Anežky České, revitalizaci zahrady Domova sv. Josefa v Žirči, a využít ho pro provoz a rozvoj Mobilního hospice Anežky České a dalších středisek Oblastní charity Červený Kostelec. Přehled všech záměrů je k dispozici na již zmíněných internetových stránkách.

V případě zájmu podpořit Tříkrálovou sbírku ONLINE se podívejte na stránky www.trikralovasbirka.cz.

V Červeném Kostelci budou umístěny od 5. 1. 2021 do 22. 1. 2021 klasické pokladničky, do kterých budete moci přispět na těchto místech:

-    podatelna MěÚ Červený Kostelec

-    papírnictví Ivín na náměstí

-    květinářství Monika – 5. května 429

-    lékárna SM SALIX – manž. Burdychových 325

-    recepce Háčka – manž. Burdychových 245

-    recepce sociálního podniku Pro-Charitu s.r.o. – 17. listopadu 170

Rozmístění pokladniček najdete na mapě - ZDE.

DĚKUJEME

Oblastní charita Červený Kostelec

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás