12. července 2021

Příměstské tábory o velkých letních prázdninách

TŠ Bonifác tradičně pořádá pro vaše děti ve věku od 4 do 10 let příměstské tábory. Pro účastníky je připraven pestrý program pod vedením zkušených lektorů.

V souvislosti s epidemií covid-19 si, více než kdy jindy, uvědomujeme důležitost mimoškolních aktivit, kterým se věnují děti. Táborové činnosti tedy budou nejen zaměřené na všestranný rozvoj dítěte, ale také budou potřebným zdrojem smysluplného odpočinku, zábavy a komunikace s vrstevníky, mladšími a staršími kamarády.

Turnusy s celotáborovými tématy

12. – 16. 7. 2021 - Indiánské léto 
Tento týden nás zanese do indiánské vesnice, ve které strávíme dny plné odvahy, dobrodružství a plnění úkolů od indiánského náčelníka.

19. – 23. 7. 2021 - Barevný týden
Léto je plné barev a tento týden bude opravdu pestrý. Nebudou chybět hry, soutěže, zábava, tancování, výlety a mnoho dalšího! 

9. – 13. 8. 2021 - Námořnické dobrodružství 
Chopte se kormidel, vyplouváme! Poplujeme po klidném oceánu i rozbouřeném moři. Budeme hledat poklad na opuštěném ostrově i chytat ryby v tajemné zátoce. Čeká nás týden nabitý dobrodružstvím.

16. – 20. 8. 2021 - Hravá angličtina 
Tento týden bude opravdu speciální! Budeme se skvěle bavit, hrát i tancovat a to vše nenásilnou formou v jiném jazyce. 

23. – 27. 8. 2021 - Popletené pohádky 
Znáte pohádku o „Šípkové Karkulce“ nebo o „Pyšné ježibabě“? Neznáte?! Tak to tento týden je šitý přímo pro vás! Pohádky nás provedou celým týdnem. Budeme si je číst, vymýšlet, hrát, dávat do pořádku i do nepořádku. Hlavně se nemusíte vlka bát a děti k nám na prázdniny dát!

 

Více informací a přihlášky naleznete na www.bonifac.eu, tel: 603 546 021

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás