28. srpna 2021 od 14:00

Brodský kotlík - 1. ročník folk-country bluegrassového festivalu

Na břehu rybníku Brodský se uskuteční 1. ročník folk-country bluegrassového festivalu, který přinese do areálu zajímavá jména české country scény. Diváci se mohou těšit na den plný krásné country hudby, zábavy a dobře stráveného času. 

Plánovaný Program:

Fukanec
Folková kapela Fukanec z Nového Města nad Metují, hraje vlastní písničky a soustředí se na akustickou folkovou muziku. Fukanec se účastní různých festivalů a soutěží po celé republice i za hranicemi ČR. Zahráli si např. v Holandském Langeraar, či Německém Hildenu.

Pepa Štross & syn
Již více než třicet let objíždí Pepa naši republiku se svými swingovými písničkami, které jsou o lásce, rodině a. Texty jeho písní mají nadhled a lehkou ironii. Věčnou inspirací je mu jeho vlastní početná rodina. Veselé a neotřelé historky z rodinného kruhu jsou tedy již po mnoho let nedílnou součástí jeho koncertů.

Víťa Troníček Trio
Víťa Troníček Trio je projekt frontmana úspěšné folkové skupiny Marien. Kytarista a autor Víťa Troníček patří k nejvýraznějším talentům současné folkové scény.

Poutníci
Bluegrassová a country kapela Poutníci slavila v roce 2020 50 let od svého vzniku. Za tuto dobu stihla odehrát 4600 koncertů.

Vojta Kiďák Tomáško
Vojta Tomáško je trampský a folkový písničkář, zakladatel a bývalý člen známé trampské skupiny Roháči z Lokte, s níž vystupoval od jejího založení až do roku 1984. Je držitelem několika Port. V současnosti vystupuje sólově.

Strunovrat
Kapela ve složení Petr Šotta, Jitka Šottová, Saša Frei, Jiřina Hrubá a Evžen Lebduška

Devítka
Devítka je folková hudební skupina, založená v roce 1992. V jejím středu je kytarista, zpěvák a skladatel Honza Brož. Patnáct let jste ho spolu s Jindřiškou Brožovou mohli vídat i ve skupině Žalman a spol.

Fámy
Česká legendární bluegrassová kapela Fámy, hrají pod taktovkou hudebního mága a všeuměla Petra Kůse.

.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás