19. září 2021

Agility závody IV. Brodíkův speciál

Kostelecké tlapky z.s. zvou všechny pejskaře a milovníky psů v neděli 19. září 2021 do areálu Kempu Brodský, kde se za podpory města Červený Kostelec uskuteční již čtvrtý ročník agility závodů Brodíkův speciál. Návštěvníci mohou přijít podpořit psí závodníky a užít si skvělou soutěžní atmosféru. Start první kategorie začíná v 8.15 hodin. Během celého dne bude probíhat materiální sbírka pro psí útulek Trutnov.

Startovné:

280 Kč za prvního psa, 250 Kč za druhého a dalšího psa stejného psovoda. Platby provádějte na číslo účtu 2601360254/2010, do zprávy pro příjemce uveďte příjmení + jméno psa a jako variabilní symbol zadejte telefonní číslo, které jste vyplnili v přihlášce. Pro urychlení vyřízení vaší přihlášky můžete zaslat potvrzení o zaplacení na e-mail: kostelecke.tlapky@gmail.com, do zaplacení startovného jste bráni pouze jako náhradníci. V případě zrušení účastni ze strany závodníka, je startovné nevratné.

Přihláškový formulář: https://forms.gle/1KxwAP1uqSfhY3d26

Uzávěrka:

12.9.2021 nebo do naplnění kapacity. Kapacita je omezena na 70 startujících týmů. Pes musí mít platná povinná očkování, bude kontrolováno u prezence. Háravé feny musí být nahlášeny nejpozději u prezence a musí startovat z podložky!

Více informací naleznete na webu www.kostelecketlapky.wz.cz

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás