16. října 2021 - 17. října 2021

25. ročník dvoudenních závodů psích spřežení

Po loňské odmlce pořádá Musher club Metuje jubilejní 25.ročník dvoudenních závodů psích spřežení. Po oba dny budou soutěžit závodníci v několika kategoriích na okruhu dlouhém 5,7 km převážně po lesních a polních cestách.

Program

Start závodu: sobota 12.00 - 16.00 hod., neděle 10.00 - 13.00 hod.

Prezentace

Prezentace je povinná pro všechny kategorie. Při prezentaci je třeba odevzdat čestné prohlášení o splnění aktuálně platných hygienických omezení - pro závodníka i jeho pomocníky.

Ubytování

Ubytování je zajištěno přímo v místě závodu v autokempu Brodský ve vlastních stanech, autech a karavanech. Kempovné 100,- Kč je zahrnuto v ceně startovného. Parkovné za auta a přívěsy se neplatí. Cena za připojení na elektrickou síť bude individuální, dle spotřeby. V kempu je také možné se ubytovat v chatkách. Informace o cenách a rezervace - Ing. Milan Hrstka, tel.: (+420) 739 445 762, e-mail: info@campbrodsky.cz

Stravování

V restauraci v místě závodu. Restaurace v kempu je k dispozici po celý víkend.

Zajištění psů

Přes den je možné psy za dozoru ponechat vyvázané na vyhrazeném úvazišti v prostoru kempu. Přes noc musí být psi umístěni v přepravních boxech.

Veterinární podmínky

Veterinární prohlídka bude provedena před závodem. Všichni psi (i nezávodící) musí mít platné očkování - vzteklina, parvoviroza, psinka. Očkování nesmí být starší než 1 rok a mladší než 1 měsíc. Nemocní psi nebudou přijati.

Výstroj

Přilba - povinná pro všechny kategorie kromě CC. Bez přilby nebude jezdec připuštěn na start.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.