6. srpna 2022 od 15:00

Slavnostní otevření fotbalového stadionu

Místo konání: Fotbalový stadion, Červený Kostelec
SK Červený Kostelec, z.s. a město Červený Kostelec srdečně zve všechny příznivce sportu na slavnostní otevření nového fotbalového stadionu. Celodenní velkolepá událost se uskuteční v sobotu 6. 8. 2022.

V dopoledních hodinách budou zpřístupněny všechny prostory nového stadionu široké veřejnosti. Návštěvníci budou mít možnost vidět nově vybudované hráčské, trenérské a technické zázemí, novou klubovnu a prostorem pro občerstvení.

Hlavní slavnostní program začne v 15:00 utkáním staré gardy SK Červený Kostelec proti bývalým českým reprezentantům. V čele týmu hvězd se představí hráči jako Karel Poborský, Petr Kouba, Vratislav Lokvenc, Ivo Ulich, Jan Suchopárek, Radek Bejbl, David Holoubek, asistent trenéra českého národního týmu Jiří Chytrý, herec a hudebník Vojta Dyk, biatlonista Ondřej Moravec či šipkař Karel Sedláček. V jednání jsou další velmi zajímavé osobnosti.

Od 17:30 odehraje na novém stadionu „A“ tým SK Červený Kostelec 1. kolo krajského přeboru mužů. Na slavnostním otevření bude přítomna TV NOVA a celým dnem návštěvníky provede zkušený sportovní moderátor Petr Záliš, který bude přinášet zajímavosti a rozhovory se všemi aktéry přímo z hrací plochy. Součástí doprovodného programu bude také autogramiáda slavných osobností, kterých se při příležitosti otevření nového stadionu v Červeném Kostelci sejde opravdu spousta. Dále v průběhu dne proběhne dražba podepsaného reprezentačního dresu, jejíž celý výtěžek půjde na Hospic Anežky České.

Další podrobnosti o programu budeme průběžně přinášet na oficiálních facebookových, webových a instagramových stránkách fotbalového klubu SK Červený Kostelec. Zlevněné vstupenky na tuto významnou událost jsou k dispozici v předprodeji v IC Červený Kostelec. Nebo si samozřejmě lze zakoupit plné vstupné v den konání akce přímo na pokladnách stadionu.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.