20. dubna 2024 od 07:00

Hadařská 25 – 47. ročník

Místo konání: Start u sokolovny Červený Kostelec
Zveme všechny bez rozdílu věku a politické příslušnosti na další ročník Hadařské 25, který pořádá ve spolupráci s Městským úřadem Červený Kostelec Klub turistů Červený Kostelec.

Ideální možnost prožít pěkný den s celou rodinou mezi přáteli. Přijít třeba také na to, že na světě jsou i jiné věci a většinou hezčí, než jen každodenní honba za penězi, které mimochodem přinášejí opravdovou radost jen málokdy. A tak vás všechny budeme očekávat v sobotu 20 .subna 2023 u sokolovny v Červeném Kostelci, kde bude od 7:00 do 12:00 hodin probíhat start již 47. ročníku Hadařské 25. 

Již tradičně jsou připraveny 4 pěší trasy 12, 18, 25 a 35 km a tři cyklotrasy 30, 50 a 70 km. Každý účastník si dle svých možností nebo chuti zvolí délku trasy na kterou stačí, dostane mapku, popis své trasy a vyrazí na trať. Všechny trasy mají jedno společné místo a tím je hrad Vízmburk, kde bude umístěna kontrola s občerstvením. Příjemná přestávka s možností komentované prohlídky státního hradu Vízmburk.

Hadařská pětadvacítka je jeden z našich nejstarších a nejoblíbenějších dálkových turistických pochodů. Přijďte se projít nebo projet překrásnou přírodou kraje Boženy Němcové a Aloise Jiráska v okolí Červeného Kostelce. 

Prohlédnout si můžete také fotogalerii z předchozího roku.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.