7. března 2024 od 17:00 - 25. dubna 2024 do 14:00

Výstava ilustrací pohádek Hanse Christiana Andersena

Místo konání: Knihovna Břetislava Kafky
Výstava expresivních ilustrací malířky Aleny Valentové. Vernisáž proběhla 7. března v 17:00 hodin za přítomnosti autorky, o hudební doprovod se postaraloÚvodní slovo o severském spisovateli a jeho tvorbě na vernisáži pronesla kronikářka města Trutnova Mgr. Alena Křivská, promluvila výtvarnice Kateřina Hůlková, hudbou doprovodili hráči na akordeon pod vedením Jaroslava Kubečka a nejen o použité technice enkaustiky – neboli malby voskem – pohovořila sama autorka Alena Valentová. Ilustrace budou v podkrovním sále k vidění až do 25. dubna. akordeonové kvinteto pod vedením J. Kubečka

Úvodní slovo o severském spisovateli a jeho tvorbě na vernisáži pronesla kronikářka města Trutnova Mgr. Alena Křivská, promluvila výtvarnice Kateřina Hůlková, hudbou doprovodili hráči na akordeon pod vedením Jaroslava Kubečka a nejen o použité technice enkaustiky – neboli malby voskem – pohovořila sama autorka Alena Valentová.

Doba trvání výstavy 7. 3. – 25. 4. 2024. Pro zhlédnutí výstavy prioritně využijte následující časy: středa  8 – 15.00, čtvrtek 13 – 15.30, sobota 8 – 11.00. (V jiných dnech a hodinách po předchozí domluvě s personálem knihovny.)

Vstupné dobrovolné.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.