11. ledna 2017

Skupinky tří králů vybraly v Červeném Kostelci přes 230 tisíc Kč

V sobotu 7. ledna jsme mohli v ulicích měst našeho regionu potkat opět po roce skupinky dvou, tří a více králů. Děti, kvůli teplotám kolem -20 °C značně promrzlé, zpívaly statečně a vykoledovaly na katastru Červeného Kostelce pro potřeby charity přes 230 tisíc Kč!

V Červeném Kostelci bude příslušná část výtěžku sbírky – 65 % – věnována na činnosti Oblastní charity v Červeném Kostelci (vlastní hospicová péče, pečovatelská služba, mobilní hospicová péče, ambulance léčby bolesti). Zbývající část výtěžku (35 %) bude odeslána na konto sdružení Charita Česká republika pro další humanitární pomoc v České republice i v zahraničí. Více informací o sbírce najdete na webových stránkách diecézní charity: hk.caritas.cz/trikralova-sbirka/.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2017 v Červeném Kostelci bude využit na následující potřeby: pro Hospic Anežky České – pořízení, údržba a opravy zařízení a vybavení hospice, nákup zdravotnického materiálu; pro Charitní pečovatelskou službu – zlepšení dostupnosti služby v terénu, Mobilní hospic Anežky České – pořízení zařízení a vybavení, zlepšení dostupnosti služby v terénu; pro Mateřské centrum Háčko – dovybavení MC, nákup materiálu pro tvořivou činnost – výtvarné potřeby.

Průběžné výsledky v obcích a městech našeho regionu najdete v příloze.

Soubory ke stažení

vysledky-tks-2017.pdf
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás