14. července 2018

Kemp Brodský ožil historií

V sobotu 14. července se do kempu Brodský sjelo přes stovku historických automobilů a okolo padesátky motocyklů na akci "Veteráni na Broďáku", kterou pořádal KHV Metuje.

Retro prostředí kempu zaplněné historickými vozidly tak připomenulo období jeho největší slávy. Program byl zahájen již ráno, kdy se majitelé historických skvostů vydali z kempu na projížďku okolím, která byla pojata jako orientační jízda. Všechna vozidla se vrátila před obědem a po třinácté hodině byla připravena představit se v celé kráse veřejnosti. Pokochat se starou technikou přišlo přes tisícovku návštěvníků. 

Sraz veteránů byl obohacen i o bohatý doprovodný program, kde se například představili kynologové s ukázkou výcviku psů, připravena byla i ukázka hasičské techniky či řemeslné trhy. vybrat si tak mohli všichni příchozí.

Na závěr akce byly vyhlášeny výsledky dopolední jízdy a elegance veteránů (hodnoceno bylo i dobové oblečení). S průběhem akce byli spokojeni nejen pořadatelé, které překvapilo množství vozidel, které na sraz přijeli, ale i návštěvníci, kteří nelitovali, že se do kempu přišli podívat.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás