3. dubna 2021

Ani v období pandemie se život v ZUŠ nezastavil

Vzhledem k epidemiologickým opatřením je bohužel uzavřena i Základní umělecká škola Červený Kostelec. Se vzniklou situací se snaží celý učitelský sbor poprat s neuvěřitelnou vervou. Proto vznikla iniciativa v rámci distanční výuky. Žáci hudebních a tanečních oborů vytváří originální videa, která prezentují jejich obor. Výtvarný obor pro změnu vytváří poutavé online galerie. Vše probíhá pod dohledem kantorů, kteří za pomoci rodičů pomáhají dětem s technickými problémy.

Hudební a taneční obor

4. online koncert žáku hudebního oboru ZUŠ  Červený Kostelec

Již 4. online koncert žáků hudebního oboru je ukázkou, že v Červeném Kostelci vyrůstají nadaní muzikanti. Video koncert má úctyhodných 45 minut a je vyplněno žáky všech věkových kategorií. 

Video mozaika tanečního oboru ZUŠ Červený Kostelec

Druhým počinem tanečního oboru je choreografie s názvem Touha po svobodě. Můžeme zde zaznamenat různorodé taneční prvky, které doprovází zajímavý hudební podklad. 

 Výtvarný obor

Výtvarný obor vypracoval prozatím celkem dvě online galerie. Témata těchto výstav jsou V zahradě a Egyptská sbírka. Obě dvě galerie si můžete prohlédnout na www.zusck.eu/galerie/vytvarny-obor/.

Všechny práce Základní umělecké školy Červený Kostelec najdete na stránkách www.zusck.eu/galerie/

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás