5. května 2021

Fotogalerie květinové výzdoby města - duben 2021

Máme tu měsíc květen a my vám přinášíme malé poohlédnutí na květinovou výzdobou města v měsíci dubnu. Město se přebarvilo do zářivě žlutých barev, a i přes nepříznivé podmínky v měsíci dubnu se povedlo zachránit cibuloviny před umrznutím. Za to patří velké poděkování panu Jiřímu Duroňovi, který v mrazivém období využil netkanou zakrývací textilii, která se využívá k ochraně a zakrytí zasetých nebo znovu vysazených rostlin v době nepříznivých tepelných podmínek.

Prvním přispěvovatelem do fotogalerie květinové výzdoby města se stala paní Jana Regnerová. Za její příspěvek jí velice děkujeme.

Zapojte se do fotogalerie květinové výzdoby i vy!

Pokusme se zachytit všechny důležité okamžiky proměny a to společně! Ptáte se, proč společně? Protože v další fotogalerii se můžete blýsknout i vy. Stačí při procházce městem zachytit květinovou výzdobu na mobilní telefon či fotoaparát a zaslat na zpravodaj@mestock.cz. Do emailu prosím uveďte autora fotografie a datum pořízení. Potom už stačí sledovat volnočasový portál města Červený Kostelec a těšit se na prezentaci vaší práce. Přejeme dobré světlo a klidnou ruku při pořizování vašich snímků. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás