28. června 2021

Karel Kahovec a GEORGE & BEATOVENS (rozhovor, fotogalerie)

V pátek se v přírodního areálu naproti Divadlu J. K. Tyla. uskutečnil první koncert. Diváci si mohli vychutnat skvělou show, kterou přivezl Karel Kahovec se svou kapelou. Zazněly hity jako To se budeme príma mít nebo Hvězdičko Blýskavá.

Jak se Vám líbí okolí Červeného Kostelce a co říkáte na místní amfiteátr?
To můžou potvrdit členové kapely, kteří tu sedí vedle mě. Když jsme přijížděli do Červeného Kostelce, tak jsme obdivovali tu krásnou krajinu a jak to tu je nádherné. Všude lesy a velmi členitá krajina. Opravdu tu musí krásný život. A co se týče amfiteátru mohu potvrdit, že málokde ho mají takhle krásně zasazený do prostředí města. Velmi se mi líbí, že to vypadá jako bych byl přímo v přírodě. Je to fakt pěkný.

V rámci rozvolnění se mohou opět konat koncerty. Máte připravené pro diváky další koncerty?
V červenci máme už nasmlouvaných více koncertu. Mohu potvrdit, že to je více koncertu než v období června. Ale vždy to máme spojené s výjezdem, že například jedeme hrát do Zlína a poté jedem přespat do Pozlovic, kde ve večerních hodinách hrajeme v hotelu Ogar. To už je takové stabilní místo, kde hráváme.

Chtěli byste vzkázat něco místnímu publiku?
Rád bych pochválil dnešní publikum, kteří jsou velmi vnímaví. Je vidět, že poslouchají a zpívají s námi písničky. Což nejvíce zahřeje u srdíčka. Proto bych chtěl vzkázat publiku, že jim moc děkujeme za účast.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás