22. května 2022 od 10:00

Kurz Wim Hof Metody pod vedením certifikovaného instruktora Václava Kurala

Místo konání: Rodinné centrum Luňáček
Hu-Ha! Zvu Tě na cestu životní změny. Spolu se naučíme jak bezpečně na Wim Hof metodu, v čem spočívá a v jaké jednoduchosti je její krása.

Otužování a vědomé dýchání nabízí neuvěřitelný přínos pro naše tělesné a duševní zdraví. Wim Hof Metoda je o dechových cvičeních, postupném vystavování se chladu a nastavení a síle mysli. Ve velice zkrácené formě je to přírodní cesta k tomu se znovu napojit na přírodu, sebe sama a na ostatní s cílem stát se šťastnými, silnými a zdravými. Metoda má celou řadu příznivých účinků na tělo, mysl i duši. Z mnoha krátce vyjmenujme: imunita, odolnost vůči chladu, nakládání se stresem, lepší nálada, spánek, energie a výkonnost, redukce tělesné hmotnosti, pozitivní vliv na chronické a autoimunitní choroby, snižování zánětu atd.

Během zhruba 7 ti hodinového kurzu Tě seznámím se sebou a s Wimem, provedu Tě základy metody z teoretického, vědeckého i praktického hlediska, společně se protáhneme, zadýcháme, osaháme led a dále Ti nabídnu dobrovolnou dvouminutovou ledovou lázeň.

Co získáš a co Tě čeká?

Pojď se znovu napojit na přírodu, na druhé a na sebe sama. Zažij přírodní sílu dechu a chladu na vlastní kůži a zapracuj tak na své imunitě, energii a zocel svoje tělo i mysl. Objev svůj skutečný vnitřní potenciál. Společně ho odemkneme, otevřeme oči a nasměrujeme Tě ke šťastnější, silnější a zdravější verzi Tvého já. Kostkou ledu na dortu bude dobrovolná ledová lázeň. Najdeme komfort v diskomfortu tím, že porozumíme svému tělu a naučíme se mu naslouchat.

Co je také obsaženo v kurzu?

  • Teorie, věda & praxe dechového cvičení.
  • Triky, rady a tipy na vystavování se chladu.
  • Materiály o Wim Hof Metodě.
  • Dobré jídlo, pití a hudba.
     

Termín: neděle 22. května od 10:00 do 17:00 hodin
Místo konání: Rodinné centrum Luňáček

Maximální kapacita: 15 míst
Cena do 15. května: 2 700 Kč / kurz

Předprodej pouze online na www.lunacek-rc.cz

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.