30. září 2021

V kempu Brodský se odehrál 8. ročník celostátního srazu koloběžkářů

O víkendu 10. – 12. září 2021 se v areálu kempu Brodský konal již 8. ročník unikátního setkání koloběžkářů. Pro účastníky srazu byla po celou dobu připravena řada her, soutěží a zábavy.

Akce konající se v čase vrcholícího babího léta přilákala spousty nadšenců, kteří si mohli užít připravených soutěží. Na připravené trati, která obsahovala nespočet zatáček a technický prvků museli závodníci projet úsek bez většího zaváhání a dopravit svůj závodní stroj až do cíle. Bojovalo se až do samotného finále, ale jak by řekl klasik: „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“, a to platilo i na celostátním srazu koloběžkářů.

Po dopolední závodní vřavě si návštěvníci užili spanilou jízdu, která vedla do nádherného prostředí Babiččina údolí. Celý program se nesl v duchu uvolněné atmosféry a každý si užíval prosluněný den plnými doušky. V rámci programu si návštěvníci mohli zapůjčit koloběžky od firmy Kostka a vyzkoušet si na vlastní kůži novinky, které firma připravuje. Celý program vyvrcholil sobotním koncertem kapely Sammael a tradičním ohňostrojem.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás