6. září 2021

Memoriálu Vlastimila Vondry se zúčastnilo 23 rybářských týmů

V areálu Brodský se o víkendu (3. až 5. září 2021) uskutečnil Memoriál Vlastimila Vondry. Tento tradiční 48hodinový závod je nedílnou součástí rybářské sezony na rybníku „Broďák“ a místo soutěžní vřavy nabízí víkend plný krásných úlovků, kamarádů a dobré nálady.

Na rozloze 16 ha se spolu tento rok utkalo 23 týmu z celé republiky a byl to boj opravdu zajímavý. Podle pravidel závodů mohl každý tým chytat maximálně na 4 pruty. Do výsledků se započítávaly ryby nad 60 cm a jenom určité druhy (kapr, KOI kapr, amur, jeseter a lín). Výsledek klání byl stanoven součtem 4 nejtěžších ulovených ryb.

V 48hodinové bitvě nakonec zvítězili Jaroslav Folc a Josef Barták z týmu CT WH Slavia s celkovou hmotností 51,29 kg. Nad 50kilovou hranici se dostali Michal Bulíček a Petr Vít z týmu Carp Team Stračov a tímto výkonem ukořistili druhou pozici. Třetím družstev na stupních vítězů byl tým WH1 Zdice ve složení Pavel Živný a Antonín Vopelák.

Největším úlovkem Memoriálu Vlastimila Vondry se pyšnil pan Zaplatílek, který zdolal kapra o velikosti 91 cm a váze 15, 35 kg.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás