9. března 2023

Lyžařský kurz dětí z MŠ Náchodská

Celý leden jsme vyhlížely sníh a marně. Dočkaly jsme se až na začátku února. Ale to nám vyhovovalo, moc jsme se totiž těšily na lyžák na Formánek v Janských Lázních a věděly jsme, že někteří naši kamarádi z jiných školek na lyžák nemohli, protože nebyl sníh.
Lyžařský kurz dětí z MŠ Náchodská

Poprvé jsme jely v pondělí 13. února a potom každý den. U školky na nás ráno vždy čekal autobus, ve kterém jsme se mohly i cestou dívat na pohádky. A to nám cesta ubíhala! V pondělí některé z dětí stály poprvé na lyžích a učily se udržet rovnováhu při chůzi na lyžích a prvním sjezdu z malého kopce. Ale od středy už skupinka „Kocourů a kočiček“ jezdila s panem instruktorem Mikym dokonce na velkém vleku Idyla.

Skupinka „Berušky“ a „Mumie“ jezdily na vlecích Formánek a „Medvídci“ jezdily u školičky na pásu a na velkém vleku se zkusily svézt až v pátek.

Všechny děti udělaly za týden velký pokrok ve svých lyžařských dovednostech a taky mamkám a taťkům v pátek vše předvedly.

Od našich velkých kamarádů instruktorů jsme dostaly na závěr diplom a medaili.

Děkujeme lyžařské škole K+K Janské Lázně za perfektní spolupráci a už teď se těšíme, že se příští rok zase na lyžáku uvidíme.

 

Děti a paní učitelky z MŠ Náchodská

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.