8. března 2023

Skautský karneval

V sobotu 18.2. ožila lhotecká tělocvična tradičním skautským veselím.
Skautský karneval

O masky opět nebyla nouze, dostavili se známe pohádkové postavy jako třeba Křemílek a Vochomůrka, Jeníček s Mařenkou s sebou vzali celou perníkovou chaloupku, na které jim postupně někdo oloupal perníčky. Na správné společenské akci nesmí chybět ani zástupci z řad hasičského sboru, o bezpečí všech účastníků se starali nindžové a další superhrdinové.

Nejedna princezna tu v sobotu zajisté našla svého prince, jeden se dokonce dostavil až z blízkého východu na velbloudu. Berušky, kočičky, včelky, motýlci i myšky, každý živočišný druh tu snad měl svého zástupce. Naše akce neunikla oku místních filmařů, tak snad brzy zveřejní svou reportáž.

Celá akce a bohatá tombola mohla proběhnout díky štědrým darům našich sponzorů. Ještě jednou velké díky vám všem za podporu! Za finanční i věcné dary děkujeme: Saargummi Czech s.r.o., DMP s.r.o., Josi s.r.o., Albi s.r.o, Datainfo s.r.o., Trees s.r.o., Pavel Mach - král bramborových lidí, Jenda Mach, Kožená galanterie Zdeňka Berková, Teta drogerie, Železářství Melichar, Lékárna SM Salix, Maso Uzeniny - Roman Krejska, Elektro Juránek, Doma U Slunečnice, Květinářství Monika, Bytový textil, Výpočetní technika Dostál, Kola Ogar, Papírnictví Ivín, Kamila obchod pro radost, Englishka.cz.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.