2. listopadu 2023

Městské kulturní středisko spustilo prodej abonentek na rok 2024

MKS opět nabízí systém prodeje, který se v předešlých letech osvědčil a který je pro držitele současných abonentek velice pohodlný. Stávající předplatitelé mohou potvrdit rezervaci svých současných míst do čtvrtka 16. listopadu 2023 v Cestovním a informačním centru v Červeném Kostelci (tel.: 498 100 657). V tomto období je možné zakoupit i neobsazená místa v roce 2023. Po tomto termínu uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům. Od pondělí 4. prosince spouštíme předprodej vstupenek na jednotlivé divadelní hry a koncerty.
Městské kulturní středisko spustilo prodej abonentek na rok 2024

Prohlédněte si PDF KATALOG

 

Vážení přátelé,
ačkoli se zdá, že období covidu máme definitivně za sebou, ani rok 2023 neprobíhá zrovna růžově, a to jak z pohledu ekonomického, tak i z pohledu světové politiky a konfliktů. Ale věřím, že o to více si vážíme toho, že můžeme opět chodit do divadel, kin a na další kulturní akce. Kultura dokáže nejen pobavit, ale mnohdy i poučit, zahrát si s našimi city a také stmelovat společnost – což v poslední době potřebujeme více než dost. Tak vzhůru na kulturu…

Opět po roce přicházíme s programovou nabídkou na předplatné v roce 2024 v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci. Divadelní předplatné je opět sestaveno převážně z profesionálních souborů. Mezi divadelní lahůdky budou rozhodně patřit všechna představení, která přivezou pražská divadla. Divadlo Ungelt přiveze inscenaci Bratři s Veronikou Khek Kubařovou, Igorem Orozovičem a Markem Němcem, Divadlo Na Jezerce se blýskne současnou komedií Naprostí cizinci, ve které uvidíte např. Ondřeje Kavana, Petra Vacka nebo Patricii Pagáčovou. Opravdová divadelní pecka bude inscenace Mistrovská lekce s Dagmar Peckovou a zcela určitě vás pobaví i inscenace Pan Kaplan má třídu rád v režii Miroslava Hanuše. Ochotnickou část zastupuje domácí soubor DS NA TAHU s novou inscenací Vítr ve větvích topolů a Divadlo V.A.D. pobaví s komedií Úl.
Programově zajímavé bude i hudební předplatné, kdy na červenokosteleckých prknech vystoupí famózní Bratři Ebenové, Jan Spálený & ASPM, Malina Brothers a Ondřej Havelka se svým Melody Makers.

Tradičně myslíme i na nejmenší z nás, pro které připravujeme dětské divadelní předplatné. Celkem 4 krásné pohádky uvedeme jako vždy v neděli od 16 hodin.
Nově do programu zahrnujeme IV. abonentní cyklus, který se bude skládat ze 4 koncertů klasické hudby. Malý sál divadla se rozezní hudbou např. věhlasného tělesa Epoque Quartet nebo operním zpěvem členky souboru Národního divadla Magdalény Malé.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Další články
Nové kalendáře na rok 2024 a pexeso "Historický Červený Kostelec"
Ostatní
4. prosince 2023
Nové kalendáře na rok 2024 a pexeso "Historický Červený Kostelec"
Město Červený Kostelec pro vás ve spolupráci s Vlastivědným spolkem při MKS ČK připravilo jedinečné stolní kalendáře na rok 2024 a pexeso pro zpříjemnění (nejen) dlouhých zimních dnů.
Bílá pastelka - poděkování občanům Červeného Kostelce
Ostatní
15. listopadu 2023
Bílá pastelka - poděkování občanům Červeného Kostelce
Ve dnech 9.–11. října 2023 se již po čtyřiadvacáté v ulicích českých měst pohybovali dobrovolníci sbírky Bílá pastelka, kteří za finanční příspěvek do sbírkových pokladniček rozdávali dárcům bílé pastelky, symbol světa nevidomých a slabozrakých.
Oblastní charita Červený Kostelec srdečně zve na charitativní bazar Stromek splněných přání
Ostatní
3. listopadu 2023
Oblastní charita Červený Kostelec srdečně zve na charitativní bazar Stromek splněných přání
Srdečně vás zveme na jubilejní 10. ročník charitativního bazaru Stromek splněných přání, který pořádá Alexandra Vlachová s přáteli ve spolupráci s kulturním a informační střediskem KIS Hronov.
Loutkářský festival 2023 v kině Luník
Kultura
3. listopadu 2023
Loutkářský festival 2023 v kině Luník
Podzimní soboty si v červenokosteleckém kině Luník můžeme zpříjemnit tradičním loutkářským festivalem. Celkem nás čekají čtyři loutková představení různých žánrů. Přijďte do kina Luník a ukažte svým dětem krásu tradičního loutkového divadla.
Učíme se na Náchodsku
Ostatní
3. listopadu 2023
Učíme se na Náchodsku
Projekt „Učíme se na Náchodsku“ (MAP 3) Místní akční skupina Stolové hory působí na území obcí Náchodska, Policka, Hronovska, Červenokostelecka, Českoskalicka.
Zobrazit další články