2. listopadu 2023

Městské kulturní středisko spustilo prodej abonentek na rok 2024

MKS opět nabízí systém prodeje, který se v předešlých letech osvědčil a který je pro držitele současných abonentek velice pohodlný. Stávající předplatitelé mohou potvrdit rezervaci svých současných míst do čtvrtka 16. listopadu 2023 v Cestovním a informačním centru v Červeném Kostelci (tel.: 498 100 657). V tomto období je možné zakoupit i neobsazená místa v roce 2023. Po tomto termínu uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům. Od pondělí 4. prosince spouštíme předprodej vstupenek na jednotlivé divadelní hry a koncerty.
Městské kulturní středisko spustilo prodej abonentek na rok 2024

Prohlédněte si PDF KATALOG

 

Vážení přátelé,
ačkoli se zdá, že období covidu máme definitivně za sebou, ani rok 2023 neprobíhá zrovna růžově, a to jak z pohledu ekonomického, tak i z pohledu světové politiky a konfliktů. Ale věřím, že o to více si vážíme toho, že můžeme opět chodit do divadel, kin a na další kulturní akce. Kultura dokáže nejen pobavit, ale mnohdy i poučit, zahrát si s našimi city a také stmelovat společnost – což v poslední době potřebujeme více než dost. Tak vzhůru na kulturu…

Opět po roce přicházíme s programovou nabídkou na předplatné v roce 2024 v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci. Divadelní předplatné je opět sestaveno převážně z profesionálních souborů. Mezi divadelní lahůdky budou rozhodně patřit všechna představení, která přivezou pražská divadla. Divadlo Ungelt přiveze inscenaci Bratři s Veronikou Khek Kubařovou, Igorem Orozovičem a Markem Němcem, Divadlo Na Jezerce se blýskne současnou komedií Naprostí cizinci, ve které uvidíte např. Ondřeje Kavana, Petra Vacka nebo Patricii Pagáčovou. Opravdová divadelní pecka bude inscenace Mistrovská lekce s Dagmar Peckovou a zcela určitě vás pobaví i inscenace Pan Kaplan má třídu rád v režii Miroslava Hanuše. Ochotnickou část zastupuje domácí soubor DS NA TAHU s novou inscenací Vítr ve větvích topolů a Divadlo V.A.D. pobaví s komedií Úl.
Programově zajímavé bude i hudební předplatné, kdy na červenokosteleckých prknech vystoupí famózní Bratři Ebenové, Jan Spálený & ASPM, Malina Brothers a Ondřej Havelka se svým Melody Makers.

Tradičně myslíme i na nejmenší z nás, pro které připravujeme dětské divadelní předplatné. Celkem 4 krásné pohádky uvedeme jako vždy v neděli od 16 hodin.
Nově do programu zahrnujeme IV. abonentní cyklus, který se bude skládat ze 4 koncertů klasické hudby. Malý sál divadla se rozezní hudbou např. věhlasného tělesa Epoque Quartet nebo operním zpěvem členky souboru Národního divadla Magdalény Malé.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Další články
Letní novinky z HC Wikov Hronov
Sport
17. července 2024
Letní novinky z HC Wikov Hronov
HC WIKOV HRONOV i letos pořádal pro dětí ve věku 5-10 let ve dvou turnusech Letní sportovní tábor. Obou běhů se zúčastnilo celkem 31 dětí.
Muzeum Náchodska zahájilo výstavu Náchod 1254!
Kultura
8. července 2024
Muzeum Náchodska zahájilo výstavu Náchod 1254!
V sobotu 15. června zahájilo Muzeum Náchodska slavnostní vernisáží výstavu Náchod 1254. Ta návštěvníky seznámí s nejstaršími dějinami města v období středověku, postavou rytíře Hrona – zakladatele města a také s obchodní stezkou, která spojovala Prahu s Krakovem.
NOC KOSTELŮ v kostele sv. Jakuba Většího
Kultura
8. července 2024
NOC KOSTELŮ v kostele sv. Jakuba Většího
V pátek 7. 6. 2024 se opět konala po celé vlasti tradiční Noc kostelů. Ještě než se kolem 19. hodiny rozezněly zvony a otevřely tak všem zájemcům červenokostelecké sakrální prostory, přivítal náš římskokatolický kostel dopoledne dvě skupiny zvídavých dětí z MŠ Náchodská a MŠ Studánka u sv. Jakuba a po poledni žáky ze ZŠ V. Hejny. Během celého večera poté přišlo velké množství návštěvníků různých věkových kategorií.
Denní stacionář bude aktivní i v době dovolených
Ostatní
8. července 2024
Denní stacionář bude aktivní i v době dovolených
Za měsíc květen a červen se v denním stacionáři odehrála spoustu nových věcí. Za nejvýznamnější považujeme otevření dílny pro šikovné ruce našich klientů.
Náchodsko - Český den proti rakovině 2024
Ostatní
20. června 2024
Náchodsko - Český den proti rakovině 2024
V tomto roce se 28. ročník veřejné celonárodní sbírky Český den proti rakovině konal ve středu 15. května za pěkného jarního počasí. Kampaň byla zaměřena na prevenci rakoviny prsu a screeningové programy.
Vyhodnocení podzimní kuželkářské sezóny 2023–2024
Sport
3. června 2024
Vyhodnocení podzimní kuželkářské sezóny 2023–2024
Dubnem tohoto roku skončila pro kostelecké kuželkáře sezona 2023-2024. „A“ muži skončili na 3. místě v 2. lize ve skupině A, „B“ muži se umístili na 6. místě ve východočeské divizi, „C“ muži se umístili na 1. místě ve východočeské soutěži ve skupině „A“ s právem postupu do vyšší soutěže.
Zobrazit další články