Volejbal Červený Kostelec
Náš volejbalový klub se 190 členy patří v současnosti k největším v náchodském okrese. Ten zase patří mezi ty s nejrozvinutějším volejbalem v kraji. To už představuje řadu družstev v soutěžích, a tedy i požadavek na to, aby z řad členů oddílu vzešli nejen trenéři, ale i rozhodčí.
Sportoviště
Volejbalové kurty
Všechny zápasy a turnaje v případě příznivého počasí hrajeme na antukových kurtech za Divadlem J. K. Tyla. V areálu se nachází 3 volejbalová hřiště (2 antukové kurty - automatická závlaha; 1 hřiště na plážové sporty - beach volejbal, tennis, badminton, fotbal). Součástí areálu je zázemí se šatnami a kioskem. Celý areál je osvětlen. Volejbalové kurty lze najít i na mapě nebo na GPS poloze 50°28'43.109" N, 16°5'27.707" E.
Sportovní hala
Sportovní hala je využívána na zápasy za nepříznivého počasí a v zimním období. Hala byla postavena v roce 2007. Sportovní halu najdete na mapě nebo na GPS poloze 50°28'29.805" N, 16°5'8.35" E.
Tělocvična ZŠ
Malá školní tělocvična, která je využívána přípravkou, je tak ideálním prostorem pro rozvoj jak volejbalových základů, tak, díky vybavení, i celkovému sportovnímu rozvoji dětí. Vchod z boku školy od volejbalových kurtů. Tělocvičnu najdete ZDE
Tělocvična Lhota
Menší tělocvična, kterou využívají juniorky pro kondiční přípravu a žákyně a mini pro všeobecnou sportovní přípravu a volejbal. Vchod vlevo od hlavních školních dveří. Tělocvičnu najdete ZDE
Sokolovna
Sokolovna je aktuálně využívána jako náhradní varianta pro mistrovská utkání. Vchod hlavním schodištěm. Sokolovnu naleznete ZDE