15. května 2024

Prázdninové dny v Kladském pomezí: Cestujte a vyhrajte skvělé ceny

Hledáte tipy na výlet? Nechte se inspirovat a objevujte Kladské pomezí s Toulavým baťohem. S hledáním toho správného výletu vám pomůže ilustrovaná mapa, ve které na malé dobrodruhy čeká cestovatelská soutěž.
Prázdninové dny v Kladském pomezí: Cestujte a vyhrajte skvělé ceny

Prázdniny se blíží a vy si lámete hlavu s tím, kam v létě na výlet? Máme pro vás inspiraci! S ilustrovanou mapou Toulavý baťoh procestujete Kladské pomezí křížem krážem a objevíte místa, o kterých jste třeba doposud neslyšeli.

Navštivte jedno z informačních center regionu, získejte ilustrovanou mapu a vydejte se po stopách našeho maskota. V mapě najdete herní prostor pro sběr razítek i přehled míst, na kterých je získáte. Po předložení mapy se všemi pěti razítky dostanete drobnou odměnu v podobě dřevěného ořezávátka, přívěsku na klíče nebo magnetku.

S Toulavým baťohem se po Kladském pomezí touláme už jedenáct let. Za ty roky přinesl spoustu novinek, objevil nová místa a nejeden malý turista díky němu zažil skvělé prázdniny. Letošní novinkou jsou soutěže na našich sociálních sítích. Na facebookovém profilu budeme soutěžit ve dvou vlnách, a to kolem Dne dětí a návratu do školních lavic. Připravili jsme si na vás záludné otázky, na které zná odpověď jen opravdový znalec Kladského pomezí. Na Instagramu budeme soutěžit celé prázdniny. Nezapomeňte nás sledovat, aby vám nic neuniklo, protože je o co hrát! Na výherce čekají skvělé ceny od partnera projektu Lesní svět a volné vstupy od našich partnerů.

Toulavý baťoh představuje náš region trošku jinak. Odhaluje zábavné možnosti volnočasového vyžití pro celou rodinu, kterou si užijete za každého počasí. Věříme, že s ilustrovanou mapou cestují nejen turisté ze všech koutů republiky, ale i místní. Jste sportovně založená rodina, chcete poznat kulturní památky, zdolat všechny rozhledny nebo zavítat za zvířátky? Všechny tipy a mnohem víc najdete na našich webových stránkách toulavybatoh.cz. Kladským pomezím je totiž R/rozkoš cestovat.

Kladské pomezí, o. p. s.

Foto Tomáš Menec

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Další články
Folklorní sedmdesátka
Kultura
3. června 2024
Folklorní sedmdesátka
Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec oslaví ve dnech 14. až 18. srpna sedmdesát let své existence. Pořadatelé jedné z nejstarších a největších folklorních slavností v republice připravují nabitý program, který zahájí koncert kapely Čechomor a zlaté slavice Lucie Bílé.
30 let od založení Dětského pěveckého sboru Červánek
Kultura
3. června 2024
30 let od založení Dětského pěveckého sboru Červánek
Máme tu další výročí červenokostelecké kultury. Tentokrát je to výročí, které slaví pěvecké oddělení a hlavní postavou je paní učitelka Eva Kubečková a její sbor Červánek, kterému dala základ v roce 2004.
Soutěž plastikových modelářů – 24. Memoriál Zdeňka Bořka
Ostatní
3. června 2024
Soutěž plastikových modelářů – 24. Memoriál Zdeňka Bořka
20. dubna 2024 se v restauraci na Bohdašíně konala regionální soutěž plastikových modelářů, kterou tradičně pořádá nezávislý klub plastikových modelářů pod dlouholetým názvem KPM Náchod.
Rekonstrukce knihovny – co je dobré vědět
Kultura
24. května 2024
Rekonstrukce knihovny – co je dobré vědět
V nejbližší době dojde k plánované rekonstrukci Knihovny Břetislava Kafky. Stávající provoz proto platí pouze do 15. června. Od 17. června bude knihovna uzavřena na dobu neurčitou. Na co se mají čtenáři připravit a co je dobré vědět?
Druhé místo pro Junior Big Band na krajské přehlídce
Kultura
21. května 2024
Druhé místo pro Junior Big Band na krajské přehlídce
V pátek 22. března jsme si mohli v Divadle J. K. Tyla vychutnat další skvělý hudební zážitek. Již podruhé se zde místnímu publiku představilo poměrně nové uskupení Junior Big Band. Ten dal se svými kolegy dohromady ředitel místní ZUŠ pan Leoš Nývlt a skládá se nejen ze studentů školy, ale i hostů, kteří pravidelně JBB navštěvují. Od zcela zaplněného sálu si hráči spolu s hosty vysloužili bouřlivé ovace.
Zobrazit další články