Prostranství mezi školami

Celý objekt je rozdělen na tři sekce, které zahrnují budovu cukrárny s veřejnými záchody, dětské hřiště a prostor kolem monumentálního pískovcového pomníku s plastikou legionáře od kosteleckého sochaře Břetislava Kafky.

Cukrárna

Chloubou projektu je jednoznačně budova cukrárny, která odděluje dětské hřiště od pozemní komunikace. Pro návštěvníky je připravený elegantní interiér s prosklenými zdmi. Díky tomu i z pohodlí kavárny vidí rodiče na své ratolesti. Svým chuťovým buňkám mohou dopřát výbornou kávu, zákusky, chlebíčky, anebo jiné dobrůtky

Dětské hřiště

Dětské hřiště vytvořené v stupňujícím se prostoru před ZŠ V. Hejny patří k nejmodernějším v širokém okolí. Především je zde kladen velký důraz na bezpečí dětí. Součástí dětského hřiště je skluzavka se stříškou, která by měla zabránit v horkých dne přehřátí. Dalším zajímavým prvkem je fontána, která může být každodenně využívaná k radovánkám, a především k ochlazení.  V neposlední řadě nesmíme zapomenout na několik provazových prolézaček, houpačky, pítko a plno dalších atrakcí.

Prostor kolem pomníku legionáře

Třetí segment je věnován převážně k odpočinku. Pro četbu oblíbené knihy, nebo posezení s přáteli mohou návštěvníci využít betonového sezení, nebo přilehlého travnatého prostranství, které doplňují nově vysazené stromy.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.